EğLence ve GLobaL FoRum..
Sitemizden daha çok yararLanmak için
Lütfen '' ÜYE '' oLunuz...
Forumuza gitmek için Lütfen soL üstte buLunan '' Ana sayfa '' yazısına tıkLayınız..

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha çok yararLanmak için
Lütfen '' ÜYE '' oLunuz...
Forumuza gitmek için Lütfen soL üstte buLunan '' Ana sayfa '' yazısına tıkLayınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» P dan Z ye yunan Mitoloji sözlüğü
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:43 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» K dan P ye yunan Mitoloji sözlüğü
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:42 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» A dan K ye yunan Mitoloji sözlüğü
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:34 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Yunan Mitolojisi Tanrı Ve Tanrıçaları [ öz bilgi ]
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:24 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Ergenekon Destanı [ Detay ]
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:39 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Türk Mitolojisi ...
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:33 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mısır Tanrı ve Tanrıçaları
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:27 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mısır Mitolojisi...
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:25 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mitolojinin Doğuşu, Anlamı Ve Etkileri
Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:18 pm tarafından Keyato[ADMİN]

HaberLer
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti

2 posters

Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti Empty Kurtlar Vadisi''ni izlerken intihar etti

Mesaj tarafından Keyato[ADMİN] Cuma Mayıs 22, 2009 5:46 pm

Av tüfeği ile kendini öldürdü. AHT Muhabiri Mahmut Acaröz'ün haberi..

22.05.2009 17:33
Balıkesir'de kahvehane işletmecisi Yusuf Akın, önceki akşam işyerinde müşterilerle Kurtlar Vadisi'ni izlerken ortadan kayboldu. Akın gittiği evinde av tüfeğini kalbinin altına ateşleyerek canına kıydı.

Mahmut ACARÖZ / BALIKESİR (AHT)

Balıkesir'de merkeze bağlı Köylüköy'de önceki akşam 22.00 sıralarında meydana gelen olayda babası İsmail Kurban Akın ile birlikte kahvehane işleten 20 yaşındaki Yusuf Akın, müşterilerle birlikte Kurtlar Vadisi dizisini izlerken ortadan kayboldu. Köydeki evlerine giden Akın, av tüfeğini göğsünün altına dayayarak ateş etti. Baba İsmail Kurban Akın, eve geldiğinde oğlunun cesedini kanlar içerisinde buldu. Balıkesir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yusuf Akın ameliyat sırasında yaşamını yitirdi. Cumhuriyet Savcılığı'nın olayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.
Keyato[ADMİN]
Keyato[ADMİN]
Admin [ GeneL Yönetim ]
Admin [ GeneL Yönetim ]

http://nokta.eniyiforum.org

Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti Empty Geri: Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti

Mesaj tarafından linkinpark[ADMİN] C.tesi Mayıs 23, 2009 12:28 pm

kötü ölümüş yazık :(
linkinpark[ADMİN]
linkinpark[ADMİN]
Admin [ GeneL Yönetim ]
Admin [ GeneL Yönetim ]

Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti Empty Geri: Kurtlar Vadisi'ni izlerken intihar etti

Mesaj tarafından Keyato[ADMİN] C.tesi Mayıs 23, 2009 12:40 pm

Kaptırmıcan kendini :D adam kaptırmış :D
Keyato[ADMİN]
Keyato[ADMİN]
Admin [ GeneL Yönetim ]
Admin [ GeneL Yönetim ]

http://nokta.eniyiforum.org

Mesaj tarafından linkinpark[ADMİN] Ptsi Mayıs 25, 2009 4:51 pm

adamın saflığı
linkinpark[ADMİN]
linkinpark[ADMİN]
Admin [ GeneL Yönetim ]
Admin [ GeneL Yönetim ]