EğLence ve GLobaL FoRum..
Sitemizden daha çok yararLanmak için
Lütfen '' ÜYE '' oLunuz...
Forumuza gitmek için Lütfen soL üstte buLunan '' Ana sayfa '' yazısına tıkLayınız..

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha çok yararLanmak için
Lütfen '' ÜYE '' oLunuz...
Forumuza gitmek için Lütfen soL üstte buLunan '' Ana sayfa '' yazısına tıkLayınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» P dan Z ye yunan Mitoloji sözlüğü
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:43 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» K dan P ye yunan Mitoloji sözlüğü
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:42 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» A dan K ye yunan Mitoloji sözlüğü
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:34 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Yunan Mitolojisi Tanrı Ve Tanrıçaları [ öz bilgi ]
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:24 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Ergenekon Destanı [ Detay ]
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:39 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Türk Mitolojisi ...
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:33 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mısır Tanrı ve Tanrıçaları
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:27 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mısır Mitolojisi...
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:25 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mitolojinin Doğuşu, Anlamı Ve Etkileri
Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:18 pm tarafından Keyato[ADMİN]

HaberLer
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe

Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe Empty Selçuk ŞAHİN'e 1 milyon dolarlık poliçe

Mesaj tarafından dessas15 Çarş. Mayıs 27, 2009 5:44 pm

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün futbolcusu Selçuk Şahin (28), Acıbadem Sigorta'nın profesyonel sporcular için özel olarak oluşturduğu Acıbadem FormA ile kendini güvence altına aldı. Acıbadem Sigorta'nın Selçuk Şahin'e sunduğu poliçe, 1 milyon dolara kadar teminat sağlıyor.

Selçuk Şahin, altı yıldır Fenerbahçe Spor Kulübü'nde futbol oynadığını belirterek, "Mesleğimiz çok riskli, sürekli sakatlanma ve hastalıklarla karşı karşıyayız. Acıbadem Sigorta'dan yaptırdığım sigorta poliçesi Türkiye'nin en geniş kapsamlı güvencesini sunuyor. Acıbadem FormA ile limitsiz yatarak ve ayakta tedaviler, kaza sonucu vefat, kaza veya hastalık sonucu kalıcı sakatlık ve günlük iş göremezlik risklerine karşı kendime güvence sağladım." dedi.

Daha önce İstanbul Spor Kulübü ve Silifke Spor alt yapıda oynayan Selçuk Şahin bir yıl süresince Acıbadem FormA güvencesinde olacak. Tüm meslektaşlarına bu özel poliçeyi önerdiğini belirten Selçuk Şahin, "Bu ürün benim için çok özel. Poliçemin kapsamında limitsiz sağlık sigortasının da bulunuyor olması nedeniyle, bir futbolcu olarak tüm risklerim teminat altında. Başka bir sigortaya ihtiyaç duymuyorum. Özel bir sigorta şirketinden sağlık sigortasına sahiptim ama şimdi sağlık, kaza sonucu vefat, mesleki sakatlık ve günlük iş göremezlik risklerimi tek bir FormA ile teminat altına almış oldum." dedi.

Acıbadem Sigorta, bir süre önce diz bağlarının birden fazla yerden kopması nedeniyle uzun süre yeşil sahalardan uzak kalan Gençlerbirliği Futbol Kulübü ve Milli Takım'ın yıldız oyuncusu Erkan Özbey'e toplamda 307.000 TL'lik günlük işgöremezlik tazminatı ödeyerek bir ilke daha imza atmıştı.
dessas15
dessas15
Forumda aktif
Forumda aktif

- Similar topics