EğLence ve GLobaL FoRum..
Sitemizden daha çok yararLanmak için
Lütfen '' ÜYE '' oLunuz...
Forumuza gitmek için Lütfen soL üstte buLunan '' Ana sayfa '' yazısına tıkLayınız..

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha çok yararLanmak için
Lütfen '' ÜYE '' oLunuz...
Forumuza gitmek için Lütfen soL üstte buLunan '' Ana sayfa '' yazısına tıkLayınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» P dan Z ye yunan Mitoloji sözlüğü
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:43 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» K dan P ye yunan Mitoloji sözlüğü
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:42 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» A dan K ye yunan Mitoloji sözlüğü
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:34 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Yunan Mitolojisi Tanrı Ve Tanrıçaları [ öz bilgi ]
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:24 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Ergenekon Destanı [ Detay ]
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:39 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Türk Mitolojisi ...
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:33 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mısır Tanrı ve Tanrıçaları
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:27 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mısır Mitolojisi...
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:25 pm tarafından Keyato[ADMİN]

» Mitolojinin Doğuşu, Anlamı Ve Etkileri
eyvah şarjımı unuttum derdine son EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:18 pm tarafından Keyato[ADMİN]

HaberLer
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

eyvah şarjımı unuttum derdine son

eyvah şarjımı unuttum derdine son Empty eyvah şarjımı unuttum derdine son

Mesaj tarafından dessas15 Çarş. Mayıs 27, 2009 5:37 pm

26.05.2009 13:53

“Eyvah şarjımı unuttum” derdine son!
Acer Aspire Timeline ile zaman mefhumu ortadan kalkıyor.
Dünyanın ilk 8 saatten daha fazla pil ömrüne sahip çok ince diz üstü bilgisayarı olma özelliğini taşıyan Intel(R) işlemcili Acer Aspire Timeline, yüksek performansa sahip ürün özellikleri ile ilk ve tek olacak. Acer Aspire Timeline, teknoloji meraklıları için incelik, tasarım, performans, güç, hafiflik ve bağımsızlığı bir araya getirdi. Haziran ayı içerisinde, Türkiye’ye gelecek 4 farklı modeliyle Acer Aspire Timeline serisi, 699 $ ve 899 $ arasındaki fiyatlarıyla teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.

Acer’in yeni serisi Aspire Timeline, daha fazlasını isteyen teknoloji meraklıları için özel olarak tasarlandı. Intel(R)’in yeni işlemcisi sayesinde dünyanın ilk 8 saatten daha fazla pil ömrüne sahip çok ince diz üstü bilgisayarı olma özelliğini taşıyan Acer Aspire Timeline kullanıcılarına daha fazla zaman sunuyor. Aspire Timeline, daha uzun pil ömrüne sahip olmasının yanı sıra, müzik, video, fotoğraf ve daha birçok uygulamada yüksek performansı ile diz üstü bilgisayar trendlerinde bir ilki gerçekleştiriyor.

Acer Aspire Timeline modelleri kusursuz incelikteki tasarımının yanı sıra, tüy kadar hafif bir dizüstü bilgisayar olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Dış güzellikten daha fazlasını sunan Acer Aspire Timeline, metalik siyah rengi ve fırçalanmış alüminyum kapağıyla teknolojide modayı olmazsa olmaz kabul edenlerin ilk tercihi olacak.
dessas15
dessas15
Forumda aktif
Forumda aktif